Firma Hakkında
 

DENİZ OPTİK 2004 yılından bugünümüze kaliteli ve profesyonel hizmet anlayışını ilke edinmiştir. Müşterisine verdiği önem ve güven ile kısa zamanda insanların güvenini kazandı..DÜNYACA ÜNLÜ MARKALARI ve zengin model ceşitliliği bünyesinde bulunduran Manavgatın en iyi optik magazası olarak İBRAHİM SÖZEN caddesinde merkeziyle hizmetine devam etmektedir. Faaliyetini perakende mağazacılık olarak devam ettiren kuruluşumuz, dünya genelindeki eğilimleri günü gününe takip eden koleksiyonu, güvenilir indirim ve taksit kampanyaları, teknolojinin eriştiği son noktadaki ekipmanları kullanarak müşterilerimizin gözündeki öncü rolünü sürdürmektedir. 


DENİZ OPTİK’TE. öncelikle gerçek ihtiyacınızın ne olduğu tespit ediyoruz. Bu anlamda kendimizi 'gözlük satıcısı' değil 'gözlük danışmanı' olarak tanımlıyoruz.

DENİZ Optik'in kapısından giren her müşterimizi, doğru gözlüğün unsurlarını anlatarak yönlendiriyoruz.

Teknik, estetik ve rahatlık kurallarını ihmal etmeden, ödenen ücretin tam karşılığı olan gözlüğü vermek ana fikrinden yola çıkıyoruz…DENİZ Optiği takip etmekle kazançlı çıkacağınız kampanyalarıyla tanınmaktadır

 

Misyonumuz & Vizyonumuz
 

DENİZ OPTİK olarak misyonumuz optik sektöründeki deneyimlerimizi , başta güvenilirlik , dürüstlük ve hizmette sınır yoktur anlayışı edinmiş , yenilikçi bir kuruluş olarak hizmet vermektir.
Amacımız ülkemiz optik sektörünün gelişmesine deneyimlerimizle ve yeniliklerle katkıda bulunmak, gelişen teknolojiyi takip etmek müşterilerimize hoşgörülü ve çağdaş hizmet anlayışı ile sürekli kaliteyi ve yenilikleri sunmak VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ÖN PLANDA TUTMAKTIR.

 

Neden Farklıyız?
 

- DENİZ Optik'te öncelikle gerçek ihtiyacınızın ne olduğu tespit ediyoruz. Bu anlamda kendimizi 'gözlük satıcısı' değil 'gözlük danışmanı' olarak tanımlıyoruz. 

- DENİZ Optik'in kapısından giren her müşterimizi, doğru gözlüğün unsurlarını anlatarak yönlendiriyoruz.

- Teknik, estetik ve rahatlık kurallarını ihmal etmeden, ödenen ücretin tam karşılığı olan gözlüğü vermek ana fikrinden yola çıkıyoruz. 

- Siparişlerinizi satış danışmanı, kasa, satın alma, laboratuvarda iki kez ve teslim öncesi olmak üzere 6 aşamada kontrol ettikten sonra size ulaştırıyoruz. 

 

 

DENİZ OPTİK İlkeleri

 

· DENİZ Optik'te öncelikle gerçek ihtiyacınızın ne olduğu tespit ediyoruz. Bu anlamda kendimizi 'gözlük satıcısı' değil 'gözlük danışmanı' olarak tanımlıyoruz.

· DENİZ Optik'in kapısından giren her müşterimizi, doğru gözlüğün unsurlarını anlatarak yönlendiriyoruz.

· Teknik, estetik ve rahatlık kurallarını ihmal etmeden, ödenen ücretin tam karşılığı olan gözlüğü vermek ana fikrinden yola çıkıyoruz.

· Siparişlerinizi satış danışmanı, laboratuvarda iki kez ve teslim öncesi kontrol ettikten sonra sizin kullanımınıza sunuyoruz.

· DENİZ Optik ten aldığınız ürünlerimiz, kullanıcı hataları hariç 2 yıl içinde garantilidir.

 

· DENİZ OptikLaboratuarları son sistem cihazlarla donatılmıştır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR